Dzisiejszy fachowiec, to już nie tylko glazurnik

Profesjonalna firma remontująca łazienki musi nadążać za zmianami na rynku budowlano-remontowym. Dzisiejszy wykonawca remontu łazienki, to już nie tylko glazurnik. Układanie płytek od pewnego czasu stało się zaldwie jednym, często niewielkim, fragmentem całego remontu.

Na rynek wchodzą ciągle nowe technologie i nowe materiały. Dobry fachowiec musi się zapoznawać nie tylko z nowymi materiałami, ale i nowymi trendami panującymi na rynku. Przy okazji remontu łazienki, klient życzy sobie wykonanie różnych funkcjonalnych półek, schowków, podwieszanych sufitów, innowacyjnego oświetlenia oraz innych nowych rozwiązań. Profesjonalna firma remontowa, oferująca remont łazienki, powinna mieć wiedzę i doświadczenie nie tylko w zakresie glazury czy terakoty ale także w zakresie elektryki, oświetlenia a nawet montażu elementów stolarki.

Samo układanie płytek, także wymaga monitorowania rynku i podnoszenia swoich kwalifikacji. Dzisiejsze płytki, to już nie tylko glazura ceramiczna. Coraz chętniej sięgamy bowiem, po elementy kamienne czy szklane. Obróbka tych materiałów oraz sposób ich klejenia, często różnią się od tradycyjnego układania płytek. Decydując się na remont i wiedząc, jaki efekt chcemy osiągnąć, sprawdźmy więc wcześniej jakie doświadczenie mają fachowcy, na których się decydujemy.

inne wpisy na blogu:

Remont łazienki - warto rozmawiać z właścicielem

O tym jak ważne są ustalenia między wykonawcą a zlecającym remont łazienki, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Każdy słyszał chyba humorystyczne albo czasem mało śmieszne historie o skuwaniu płytek czy ułożeniu ich nie do końca tak, jak życzyli sobie właściciele. Często wina leży po obu stronach. Wykonawca nie słuchał co mówił właściciel. Właściciel zapomniał powiedzieć albo nieprecyzyjnie wyjaśnił czego oczkuje.

więcej